خدمات 

خدمات تیپاکس

هر بسته برای این که به مقصد برسد باید مسیر خاصی را دنبال کند. برخی زمینی، برخی هوایی، بعضی با سرعت بیشتر و تعدادی با بسته‌بندی متفاوت، برخی داخل کشور و برخی خارج از کشور و آنچه در این میان اهمیت دارد سالم و به‌موقع رسیدن بسته‌ها به دست مشتری است. شرکت تیپاکس اکسپرس پارس، با قابلیت ارسال بیش از 150000 بسته در روز، دارا بودن بیش از 2700 خودروی حمل‌ونقل بسته و 1000 نمایندگی در سراسر کشور و همچنین بهره‌گیری از 8000 نفر نیروی متخصص، به‌دنبال ایفای هر چه بهتر نقش خود در زمینه ارسال بار به نقاط مختلف است. 
تیپاکس به‌عنوان مبتکر سرویس درب‌به‌درب، سعی دارد تا با ارائه خدمات مختلف، پاسخگوی نیازهای مشتریان خود باشد. اکسپرس زمینی یکی از خدمات تیپاکس است که با روش درب‌به‌درب، باعث صرفه‌جویی در زمان و هزینه جابجایی مشتری، برای رساندن بسته خود به دفتر تیپاکس، می‌شود. با درنظرگرفتن مرسوله‌های مجاز و غیرمجاز ذکر شده در قوانین تیپاکس، مشتری می‌تواند از طریق تماس تلفنی با نزدیک‌ترین نمایندگی و یا استفاده از اپلیکیشن مای تیپاکس، سفارش خود را ثبت کند. به این ترتیب، نماینده تیپاکس به محل حضور فرستنده مراجعه کرده و بسته را دریافت می‌کند. پس از انجام مراحل ارسال، بسته در محل حضور گیرنده تحویل داده می‌شود. متناسب با فاصله مبدا و مقصد، زمان ارسال بسته در این حالت از 24 تا 72 ساعت متغیر بوده و کاربران می‌توانند به‌صورت آنلاین، وضعیت بسته خود را پیگیری نمایند. همچنین دسترسی به اطلاعات نمایندگی تیپاکس از طریق وب‌سایت امکان‌پذیر بوده و استفاده از این سرویس، برای کلیه مشتریان حقیقی و حقوقی ممکن است.
سرویس اکسپرس هوایی خدمت دیگری از تیپاکس است که با بهره‌گیری از خطوط هوایی، سعی دارد تا در سریع‌ترین زمان ممکن، بسته‌ها را به‌دست مشتریان برساند. علاوه بر این، در برخی از مناطق که با توجه به شرایط جغرافیایی آنها ارسال بسته‌ها تنها از طریق هوایی امکانپذیر است نیز توسط تیپاکس پوشش داده می‌شوند. باتوجه به شرایط و قوانین هواپیمایی در مورد جابجایی محموله‌های مختلف، شرایط خاصی برای ارسال هوایی بسته‌ها وجود دارد که لیست مرسولات مجاز و غیرمجاز هوایی را می‌توانید در قسمت اکسپرس هوایی مطالعه کنید. زمان ارسال بسته‌ها از این طریق 24 ساعت بوده و امکان رهگیری آن به‌صورت آنلاین وجود دارد.
تیپاکس با در نظر گرفتن نیاز مشتریان خود برای ارسال بسته‌ ها به خارج از کشور، سرویس اکسپرس بین‌الملل را نیز در لیست خدمات خود قرار داده است. اکسپرس بین‌الملل، با استفاده از فناوری روز دنیا، در کوتاه‌ترین زمان ممکن، بسته‌ها را در مقصد تحویل گیرنده می‌دهد. با توجه به فاصله مبدا و مقصد، زمان ارسال در این سرویس تا 5 روز کاری متغیر بوده و امکان پیگیری وضعیت بسته به‌صورت آنلاین امکان‌پذیر است. تیپاکس با رعایت قوانین بین‌الملل حمل‌ونقل هوایی، ارسال بسته‌ها به سرتاسر دنیا را امکان‌پذیر ساخته و به این ترتیب سعی داشته تا گامی موثر در راستای خدمت‌رسانی خود بردارد.
در کنار خدمات ارسال زمینی و هوایی، با در نظر گرفتن نقش تاثیرگذار صنعت لجستیک در زنجیره تامین و در راستای همکاری هرچه بهتر با فروشگاه‌های اینترنتی، تیپاکس اقدام به راه‌اندازی سرویس پرداخت در محل (COD) داشته است. در این سرویس، مشتری می‌تواند نسبت به فروش آنلاین کالای خود اقدام کرده و هزینه آن را درب منزل گیرنده دریافت کند. درواقع تیپاکس مسئولیت دریافت این هزینه از گیرنده و انتقال آن به فروشنده را برعهده داشته و به تسهیل این فرایند کمک می‌کند. استفاده از این خدمت به صورت موردی و یا عقد قرارداد با سازمان امکان‌پذیر بوده و در هر نقطه‌ای از کشور، در دسترس مشتریان قرار دارد.متقاضیان میتوانند از طریق تماس با تیپاکس، اطلاعات لازم را دریافت کنند.
علاوه بر این، با توجه به اهمیت بسته‌بندی مناسب در ارسال بسته‌ها، ارائه خدمات بسته‌بندی مناسب، سرویس دیگری است که در شعبه‌های تیپاکس ارائه می‌شود. تیپاکس با به‌کارگیری روش‌های نوین بسته‌بندی، ضمن حفظ امنیت و سلامت بسته‌ها، سعی دارد تا طیف گسترده‌تری از کالا و خدمات را به مشتریان خود ارائه کند. بسته‌بندی در ابعاد مختلف امکان‌پذیر بوده و مشتریان می‌توانند با مراجعه به نمایندگی تیپاکس، از این خدمت بهره‌مند شوند.

   
بسته در روز 0
بسته در روز
نفر پرسنل 0
نفر پرسنل
نمایندگی در ایران 0
نمایندگی در ایران
ماشین حمل 0
ماشین حمل